crossout
crossout

Nowa frakcja dołącza do Crossout, a wraz z nią gigantyczne budowlane maszyny bojowe!

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę aktualizacji 0.11.0 Return of the Founders do postapokaliptycznej gry akcji Crossout. Wprowadza ona Założycieli, nową frakcję z unikalnym zestawem opancerzonych pojazdów i uzbrojenia. Najnowszy dodatek to także świeża mapa do rozgrywek PvP – Ashen Ring. Zacięte walki będą toczyć się w strefie wokół zniszczonego zderzacza cząstek, który dosłownie spalił swoich twórców na popiół.

Założyciele używają specjalistycznych maszyn z czasów starego świata, takich jak wywrotki, koparki czy wózki widłowe. Zostały one przekształcane w pojazdy opancerzone i wyposażone w wyrzynarki plazmowe, wiertarki laserowe i pneumatyczne miotacze prętów zbrojeniowych. Najbardziej niezwykłym elementem pojazdów Założycieli jest podwozie Bigram. Wygląda ono jak nogi z kołami i pierwotnie było używane w starożytnym dźwigu budowlanym. Jednostka wyposażona w ten typ podwozia może poruszać się w trybie pieszym, który umożliwia strafe’owanie lub w trybie szybkich wyścigów, który jest przydatny przy rozwijaniu większych prędkości i oskrzydlaniu przeciwników.

Gracze będą mogli również zdobyć nowe projekty komponentów poprzez ukończenie misji w ramach wydarzenia Powrót Założycieli. Zakup przepustki Premium Battle Pass pozwoli na szybsze odblokowanie najlepszych nagród i umożliwi odkrycie kilku dodatkowych przedmiotów kosmetycznych. Po zakończeniu wydarzenia Powrotu Założycieli komponenty te staną się unikatowe. Do czasu kolejnego, podobnego wydarzenia, będzie istniał tylko jeden sposób na ich zdobycie – zakup na rynku gry od innego gracza.
Więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji znajduje się na oficjalnej stronie gry:https://crossout.net/en/news/1120/current/#/ 
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?