Niedługo nowy sezon w Destiny 2!
Niedługo nowy sezon w Destiny 2!

Niedługo nowy sezon w Destiny 2!

Sezon 13 gry Destiny spełnia oczekiwania, zapewniając nową aktywność Pól bitewnych, sprzęt, szturmy oraz powrót Zawodów Strażników.

Dziś Bungie ogłosiło nowy sezon w Destiny 2. Sezon Wybrańców będzie trwał od 9 lutego do 11 maja. Gracze będą mogli wziąć udział w nowych szturmach, zdobyć nowy sprzęt, stoczyć walkę o honor w sezonowej aktywności Pól bitewnych i użyć Młota Chrztu przeciwko Kombinatowi.

Podczas gdy Piramidy i Xivu Arath destabilizują Układ, cesarzowa Caiatl, przywódczyni Kombinatu i córka Calusa, chce zawrzeć sojusz. Ale kiedy prosi o więcej, niż Zavala jest w stanie zaoferować, negocjacje zostają przerwane. Strażnicy stają się grotem włóczni, która musi uderzyć w coraz to większą Radę Wojenną.

Zobacz również: Destiny – grafika polskiego artysty na aukcję WOŚP

W Sezonie 13. Strażnicy wkroczą do akcji na Polach bitewnych – aktywności dla trzech osób z dobieraniem graczy.  W każdej z nich stoczą rytualną walkę z wybranymi wojownikami Caiatl. Na początku Sezonu 13. z oryginalnej gry Destiny powrócą szturmy Jaskinia Diabłów oraz Upadły S.A.B.E.R. Następnie odblokowany zostanie nowy szturm Poligon, w którym czempioni ludzkości staną do walki z Kombinatem.  Będą oni decydować o losach Ostatniego Miasta.

Sezon 13 obfituje w nowy sprzęt! Posiadacze przepustki sezonowej natychmiast odblokują nowy sezonowy zestaw pancerza prefekta oraz egzotyczny łuk Wróżba Ticuu. Jego unikalność polega na możliwości jednoczesnego wypuszczania kilku słonecznych strzał, namierzających wiele celów. Oprócz tego do zdobycia będzie ponad 25 egzotycznych, legendarnych i rytualnych egzemplarzy broni.


Źródło: Activision / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?