ESport Manager
ESport Manager

Już dziś premiera gry ESport Manager!

Już dzisiaj swoją premierę ma polska gra od studia InImages ESPORT, w której wcielić będziemy mogli, jak tytuł wskazuje, w managera zespołu esportowego.

Gra ESport Manager pozwala nam na stworzenie własnej drużyny, wybranie jej narodowości, a także gatunku, w którym będzie się specjalizowała – FPS lub MOBA. Przed rozgrywką naszych podopiecznych, czekać nas będzie opracowanie planu treningowego. Nasi zawodnicy nie mogą przecież zapominać o rozwoju fizycznym, prawda? Odpowiedni trening, odżywianie oraz optymalna długość snu może w niedługim czasie przełożyć się na uaktywnienie zdolności specjalnych członków ekipy, zarówno indywidualnych, jak i wspólnych, które mogą zadecydować o ich sukcesie na arenie esportowej.

Oprócz tego czekają nas także kwestie ekonomiczne. Za zwycięstwa w turniejach sponsorowanych otrzymujemy gotówkę, którą możemy rozdysponować na ulepszenie naszej siedziby, czy też kupno nowego sprzętu. ESport Manager dostępny jest od dzisiaj na PC. Z tej okazji nasz partner, Kinguin, ma dla Was kod na tę właśnie grę. Wystarczy, że odgadniecie, która cyfra kryje się pod pytajnikiem, a gra będzie Wasza. Zatem, kto pierwszy, ten lepszy!

WPLJP-JBXFR-?ERGV 

kinguin

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?