Project JUDGE – oto nowa gra twórców Yakuzy!

Podczas imprezy zorganizowanej przez Sony w końcu ogłoszono nową grę od twórców popularnej serii Yakuza. O tym, że powstaje zupełnie nowa marka, informował już jakiś czas temu Toshihiro Nagoshi, jedna z najważniejszych osobistości związana z grami o Smoku Dojimy. Teraz poznaliśmy tytuł nowego dzieła studia oraz konkretną datę premiery.

Gra nosi tytuł Project JUDGE, a ukaże się w Japonii już 13 grudnia 2018 roku wyłącznie na PS4. My oczywiście będziemy musieli poczekać trochę dłużej, ale tym razem Japończycy nie nadwyrężą naszej cierpliwości. Produkcja w Europie ma zostać wydana na początku 2019 roku. W kraju Kwitnącej Wiśni już dziś ma się natomiast ukazać wersja demonstracyjna Project JUDGE, więc tamtejsi gracze będą mogli przekonać się na własnych padach, czym tak naprawdę jest nowy twór Nagoshiego.

W produkcji będziemy mogli wcielić się w prawnika zawikłanego w rozwiązanie tajemniczej sprawy. Na zaprezentowanym zwiastunie widać, że stylistycznie gra mocno przypomina serię Yakuza, a do tego możemy liczyć na podobny styl rozgrywki z efektownymi walkami na czele. Również fabuła zapowiada się na bardzo ciekawą i emocjonalną, więc fani poprzednich gier studia poczują się jak w domu.

Zobaczcie zaprezentowany materiał na poniższym wideo:

Zobacz również: Oryginalny pomysł na oświadczyny stał się jednym z najsmutniejszych easter eggów w historii

Źródło: ign.com / Ilustracja wprowadzenia: SEGA

Redaktor prowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.
|
[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?