joker gta rockstar games
joker gta rockstar games

Joker z Florydy chce pozwać Rockstar Games? Roger Clark go masakruje

Joker z Florydy chciał pozwać Rockstar Games za rzekome wykorzystanie jego wizerunku w trailerze do GTA VI. Roger Clark, który użyczył głosu Arthurowi Morganowi z Red Dead Redemption 2, zmasakrował oskarżyciela.

Joker z Florydy chce pozwać Rockstar Games za rzekome wykorzystanie go w trailerze do nowego GTA. Zażądał on za to grubych milionów, lecz Roger Clark wylał na niego wiadro z zimną wodą.

Nie dostaniesz tej kasy!

Na TikToku mogliśmy zobaczyć jak Roger Clark, który podkłada głos Arthura Morgana, czyli protagonistę innej hitowej gry Rockstara, jaką jest Red Dead Redemption 2, odpowiada Jokerowi z Florydy, który zapragnął grubych milionów od Rockstar Games za wykorzystanie jego wizerunku.

Joker: Rockstar Games… musimy pogadać.

Clark: Nie, nie musicie. Oni nawet nie będą zamierzali z Tobą rozmawiać. Wiedzą co robią. Przez dekady były setki osób takich jak Ty, którzy chcieli dorobić się ich kosztem. Mają wielu prawników i wiedzą co mogą robić, a czego nie mogą. Jeśli mam być szczery  […] radziłbym Ci znaleźć pracę. 

@alacranesmx1 Roger Clark (Arthur Morgan RDR2) responds to Florida Joker #grandtheftauto #grandtheftauto5 #grandtheftautofive #grandtheftautov #grandtheftautoonline #grandtheftauto5online #grandtheftautovonline #grandtheftautofiveonline #gtaonline #gta5 #gta #gtav #gtafive #gta5online #gtavonline #gtafiveonline #grandtheftauto6 #grandtheftautosix #grandtheftautovi #grandtheftauto6online #grandtheftautovionline #grandtheftautosixonline #gta6 #gtavi #gtasix #gta6online #gtavionline #gtasixonline #explore #rockstargames ♬ original sound – AlacranesMX

Zobacz również: Rozdano nagrody The Game Awards 2023! Jaka gra w tym roku rozkochała wszystkich?

Opis ostatniej części GTA pochodzący z PS Store:

Gdy młody opryszek, emerytowany rabuś i przerażający psychol wplątują się w gangsterskie porachunki i interesy świata zbrodni, rządu USA i przemysłu rozrywkowego, muszą wykonać serię niebezpiecznych napadów, aby przetrwać w bezlitosnym mieście, w którym zdrada czyha na każdym kroku.

Premiera GTA VI zapowiedziana jest na 2025 rok.


Źródło: TikTok.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna GTA VI

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?