goldeneye james bond
goldeneye james bond

James Bond powraca na Xboxa! Kultowe GoldenEye 007 w odświeżonej edycji

Fani agenta 007 na pewno ucieszą się z tej wiadomości. James Bond powraca z odświeżoną wersją GoldenEye 007 już wkrótce dostępną w Game Passie.

Informacja ta nie ucieszy użytkowników konsol Sony. James Bond powraca, lecz tylko na konsole Xbox w Game Passie! Jak podaje oficjalna strona Xbox Polska, już wkrótce będziemy mogli pograć w odświeżoną wersje legendarnej gry GoldenEye 007. Otrzymamy osiągnięcia, rozdzielczość 4K,  czy też płynniejsze animacje.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Pierwotnie GoldenEye 007 zostało wydane na konsole Nintendo64. Premiera gry miała miejsce w 1997 roku, po hicie z Piercem Brosnanem o tym samym tytule. Gra dotychczas sprzedała się w ponad ośmiu milionach kopii. Dodatkowo w 2010 roku otrzymaliśmy remake na konsole Wii. Produkcja była niezwykłym hitem, co świadczą o tym oceny. Na IGN na przykład, otrzymała ocenę 9,7/10 a na Metacritic 96 od recenzentów, a od graczy 90. Teraz użytkownicy Xboxa będą mogli powiedzieć kultowe słowa: Jestem Bond. James Bond.

Zobacz również: Czy to sequel Ghost of Tsushima? Nie, oto Rise of The Ronin!

goldeneye james bond

fot. kadr z filmu GoldenEye


Źródło: Facebook.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?