Jack Black będzie grał w gry. Czeka na to już ponad 2 miliony osób

Aktor, muzyk i komik – Jack Black, postanowił założyć kanał o grach wideo. Chociaż pojawiły się na nim dopiero dwa krótki filmy powitalne, Jablinki Games ma już ponad 2 miliony subskrybentów.

Gwiazda Tenacious D ostatnio bardziej znana jest ze swoich filmowych angaży. Jack Black pojawiał się ostatnio w Zegarze Czarnoksiężnika, Jumanji: Przygoda w dżungli, czy Królu polki. Teraz postanowił zdetronizować PewDiePie oraz Ninję, dwie najbardziej rozpoznawalne osobistości związane z grami w filmowych i streamingowych platformach. Póki co jest na dobrej drodze. Jego kanał – Jablinski Games – w zaledwie tydzień zasubskrybowało ponad milion osób. Dzisiaj ich liczba zbliża się do 2,5 miliona.

Zobacz również: Nowa aktualizacja i DLC zmierzają do Soulcalibur VI!

Z dumą ogłaszam start mojego nowego kanału, Jablinski. Bedą tu gry, jedzenie i życie – napisał pod powitalnym filmem.

Klip trwa zaledwie 29 sekund, jednak wyświetlono go już niemal 7,5 miliona razy. Z kolei drugie wideo, liczące 50 sekund i podsumowujące 1 milion subskrybentów obejrzano ponad 6,5 miliona razy. Trzeba zatem przyznać, że jak na nieco ponad 70 sekund zawartości, idzie mu całkiem nieźle. Według przewidywań serwisu socialblade.com kanał w ciągu niespełna roku może przekroczyć nawet 1 miliard wyświetleń. Strony Ninjy oraz PewDiePie obecnie liczą kolejno po 20 i niemal 80 milionów fanów. Wygląda zatem na to, że w tym roku czeka nas ciekawa walka o tron króla streamowania gier.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Jablinski Games

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?