idris elba
idris elba

Idris Elba gwiazdą Cyberpunk 2077: Phantom Liberty! | TGA 2022

Tegoroczne The Game Awards było niesamowitym doświadczeniem. Poza m.in. wielkim triumfem Elden Ring i ogłoszeniem Death Stranding 2, ujawniono, że ważną rolę w grze Redów odegra… Idris Elba!

Gwiazdor dołącza tym samym do Keanu Reevesa, z tym, że nie ograniczy się bynajmniej do głosu w głowie naszego głównego bohatera. Na razie zapowiada się na to, że stanie się jedną z kluczowych postaci w Phantom Liberty:

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

idris elba

Gra miała swoją premierę 10 grudnia 2020 roku. Niedawno ekipa CD Projekt RED w końcu zapowiedziała długo wyczekiwany dodatek, którym jest Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Opowie on historie V, który (bądź która) dołącza do Armii Nowych Stanów Zjednoczonych. Wyjściowo ma to być jedyne rozszerzenie do gry.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?