horizon zero dawn playstation
horizon zero dawn playstation

Horizon Zero Dawn – większa wydajność nawet o 50% dzięki technice NVIDIA DLSS i nie tylko

Horizon Zero Dawn i Lemnis Gate już w grudniu dołączają do gier ze wsparciem DLSS, takich jak ICARUS i Diablo 2: Resurrected oraz Chorus.

Horizon Zero Dawn i Lemnis Gate już w grudniu dołączają do takich gier jak ICARUS i Diablo 2: Resurrected oraz Chorus, które korzystają z technologii DLSS – łącznie lista gier i aplikacji z DLSS już teraz liczy ponad 140 pozycji. Sony wypuściło również zwiastun technologiczny na PC i rekomendowane specyfikacje dla God of War.

Gracze korzystający z kart GeForce już dziś uzyskają do 50% wyższą wydajność w grze Horizon Zero Dawn.

Od dzisiaj Horizon Zero Dawn Complete Edition otrzymało poprawę wydajności poprzez łatkę, która dodaje obsługę NVIDIA DLSS. Dzięki temu jakość rozgrywki na kartach GeForce RTX 3060 i wyższych jest lepsza, a prędkość powyżej 60 FPS w rozdzielczości 4K zapewnia graczom najlepsze możliwe wrażenia.

Horizon Zero Dawn to nagradzana, trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG, opracowana przez studio Guerrilla i wydana przez Sony Interactive Entertainment, która sprzedała się już w ponad 700 000 egzemplarzy wersji na PC.

Zwiastun nowych funkcji God of War na PC i zalecane specyfikacje.

Sony Interactive Entertainment i Santa Monica Studio zaprezentowały dziś nowy zwiastun z wymaganiami systemowymi dla gry God of War, który będzie korzystał z technologii DLSS i NVIDIA Reflex.

Inne gry wykorzystujące DLSS

Chorus, nowa przygodowa gra akcji sci-fi od Deep Silver, dostępna już teraz na PC, została wzbogacona o technologię NVIDIA DLSS i realistyczne odbicia oparte na ray tracingu, zapewniając graczom GeForce RTX najlepsze wrażenia. Wsparcie NVIDIA DLSS zwiększa wydajność gry nawet o 45%.

14 grudnia gra Lemnis Gate zostanie również poszerzona o wsparcie NVIDIA DLSS. Ta strategiczna gra FPS, w której walka toczy się w wielu turach w pętli czasowej, wymaga od graczy planowania kilku ruchów naprzód.

O DLSS

DLSS to przełomowa technika renderingu oparta na SI, zwiększająca wydajność graficzną dzięki wykorzystaniu dedykowanych procesorów SI rdzeni Tensor układów GPU GeForce RTX. DLSS korzysta z potęgi sieci neuronowej z zakresu głębokiego uczenia, aby zwiększyć częstotliwość generowania klatek jednocześnie zachowując wszystkie szczegóły grafiki i zapewniając jakość obrazu zbliżoną do rozdzielczości natywnej.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?