Heliborne – reaktywacja. Darmowy weekend na Steamie oraz DLC w prezencie dla fanów gry

Klabater S.A. zapowiada reaktywację gry Heliborne. Już w najbliższy weekend gracze z całego świata będą mogli wypróbować produkcję zupełnie za darmo, a ci którym przypadnie ona do gustu, kupią Heliborne w wyjątkowo niskiej cenie (obniżonej o 66 procent). Spółka na drugą połowę roku zapowiada wydanie edycji rozszerzonej oraz kolejny etap rozwoju marki, do której Klabater przejął prawa w 2020 roku.

Od 8 do 11 maja Klabater udostępni:

  • Grę Heliborne w ramach darmowego weekendu na platformie Steam – zaproszenie skierowane jest do wszystkich graczy chętnych spróbować swoich sił za sterami militarnych śmigłowców.
  • Darmowy dodatek Navy Seals Camouflage w ramach prezentu dla wszystkich grających.
  • Specjalną zniżkę -66% w ramach akcji Daily Deal na Steam – wszyscy nowi gracze, którym spodoba się Heliborne, będą mogli go od razu kupić w preferencyjnej cenie.

W 2017 roku wydaliśmy Heliborne w wersji na PC, ponieważ już wtedy dostrzegliśmy olbrzymi potencjał tej gry. W 2020 przejęliśmy prawa do marki, gdyż jesteśmy przekonani, że mamy dobry pomysł na rozwój tej produkcji – ocenia Michał Gembicki, członek zarządu Klabatera. – Plany wobec Heliborne’a mamy bardzo ambitne i długofalowe. Grą zajmuje się w tej chwili dedykowany zespół developerów, jednocześnie bez przerwy pozostajemy w bliskim kontakcie z dużą i zaangażowaną społecznością graczy. Weekendowa akcja na Steamie oraz nadchodząca wielkimi krokami premiera edycji rozszerzonej, to dopiero początek dalszego rozwoju tej marki.

Dodatek Navy Seals Camouflage

W czasie darmowego weekendu z Helibornem, gracze otrzymają w prezencie specjalny dodatek Navy Seals Camouflage, zawierający atrakcyjne kamuflaże i malowania dla kluczowych helikopterów w grze:

  • Kamuflaż Screamin’ Indians dla MH-60s HSC-6
  • Kamuflaż Red Lions dla MH-60s HSC-15
  • Kamuflaż Eightballers dla MH-60s HSC-8
  • Kamuflaż Black Jacks dla MH-60s HSC-21
  • Kamuflaż Sea Knights dla MH-60s HSC-22
Heliborne

Fot. Materiały prasowe

Heliborne to powrót do niemal zapomnianego gatunku – gier akcji z helikopterami w roli głównej. Gracz może wziąć udział w konfliktach zbrojnych znanych z kart historii, przemierzać mapy zainspirowane prawdziwymi miejscami i znaleźć się w samym centrum bezwzględnej walki powietrznej.

Grający może usiąść za sterami najbardziej znanych helikopterów wojskowych w historii, od klasycznych maszyn z lat 50. po nowoczesne śmigłowce XXI wieku. Gra posiada opcję rozgrywki z przyjaciółmi w trybie kooperacji lub rywalizacji w trybie wieloosobowym z graczami z całego świata. Gracz bierze udział w dynamicznie zmieniającym się polu bitwy, gdzie można wesprzeć działania wojsk lądowych umacniających swoje pozycje i tworzących linie zaopatrzenia.

W 2020 roku Klabater wykupił od studia JetCatGames pełnię praw do gry i marki Heliborne – sieciowego symulatora nowoczesnego pola walki  i symulatora śmigłowca w jednym. Do tej pory grę nabyło blisko 100 tys. graczy z całego  świata. Największą liczbę klientów stanowią gracze z USA, Niemiec, Rosji i Australii. Aktualna wishlista użytkowników zainteresowanych nabyciem tytułu to 100 tys. zapisów. Do gry dostępnych jest również aż 15 DLC.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?