Harry Potter RPG – wyciek materiału dużego tytułu ze świata czarodziejów!

Obecnie trwają prace nad nową dużą grą opartą o serię książek z Harrym Potterem w roli głównej. Na ogromnego RPGa Warner Bros postanowił przeznaczyć znaczną sumę pięniędzy. Niedawno do sieci wyciekł materiał prezentujący owy tytuł!

I prezentuje się nadzwyczajnie ciekawie. Wygląda na to, że w końcu otrzymamy grę osadzoną w Szkole Magii i Czarodziejstwa z prawdziwego zdarzenia. Wszyscy pamiętamy, jak to z tymi tytułami na licencjach filmu dotychczas było – niektóre lepsze, niektóre gorsze, ale ostatecznie nie były to pozycje nadzwyczajne, chociaż za dzieciaka się je ogrywało długo. Krótki, trwający minutę materiał, który wyciekł, daje dobre prognozy na to, że być może doczekamy się gry co najmniej bardzo dobrej. Daje nam pogląd na walkę oraz możemy zobaczyć ponownie dobrze znane fanom miejsca w Hogwarcie oraz magiczne stworzenia.

Gra o roboczym na razie tytule Harry Potter RPG ma być trzeciosobową grą RPG w uniwersum słynnego czarodzieja z błyskawicą na czole. W niej to wcielimy się w jednego z uczniów Hogwartu, wybierzemy jedną z ośmiu klas, poznamy niezliczoną ilość czarów i wyruszymy w magiczną podróż po XIX wiecznej Anglii. Jak to w grach RPG bywa czekać na nas będą trudne dylematy, gdyż będziemy mogli opowiedzieć się po stronie tych dobrych oraz tych złych. Wydarzenia przedstawione w produkcji nie będą oparte o żadną z dotychczasowych ksiązek lub filmów, ale możemy liczyć na to, że ujrzymy znajome twarze.

Źródło: press-start.com.au / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?