Gracze Crossout odnajdą nowy dom dla swoich pojazdów na farmie kanibali

Na serwerach postapokaliptycznej gry akcji Crossout dostępna jest już najnowsza aktualizacja zatytułowana Doomsday Cars. Po raz pierwszy w grze od Gaijin Entertainment i Targem Games pojawiła się legendarna klasa kabin samochodowych. Kilka takich modeli dostępnych jest do wygrania w ramach wydarzenia Doomsday Cars. Gracze Crossout otrzymają również darmowy garaż o mrocznej przeszłości – New Dawn, zaktualizowaną mapę Power Plant oraz nowych przeciwników w trybie PvE z frakcji Firestarters.

Wydarzenie Doomsday Cars oferuje codzienne oraz cotygodniowe zadania, których wykonywanie odblokowuje nowe poziomy nagród. Wśród nich znajduje się m.in. kabina frakcji Dawn’s Children – Nova, która tworzy pole ochronne na froncie pojazdu oraz kabina frakcji Firestarter – Griffon. Ta z kolei czyni gracza oraz jego sojuszników niewidocznymi na radarach przeciwników. Każdy chętny może wziąć udział w evencie i ma szansę zdobyć nowe projekty oraz użyć ich do produkcji części pojazdów lub uzbrojenia. Posiadacze Przepustki Bitewnej nie muszą martwić się o etap przygotowywania i kompletowania projektu, gdyż otrzymają już zmontowane elementy. Wydarzenie potrwa do 30 sierpnia, a po jego zakończeniu jedynym sposobem na zdobycie specjalnych części będzie ich zakup od innych graczy.

Nowy, bezpłatny garaż – New Dawn został dodany z okazji rocznicy premiery gry Crossout. Jest to przestronne i spokojne gospodarstwo rolne. Oferuje ono dużo miejsca do testowania świeżo zbudowanych pojazdów i nauki strzelania. Farma skrywa jednak mroczną tajemnicę. Jedna z szop, jeszcze przed apokalipsą, służyła rzeźnikowi do rozbioru i obróbki mięsa bardzo podejrzanego pochodzenia…
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?