Back 4 Blood - nadchodzi otwarta beta!
Back 4 Blood - nadchodzi otwarta beta!

Gra Back 4 Blood otrzymała nowy zwiastun!

Znamy więcej informacji na temat Back 4 Blood. Gra otrzymała nowy zwiastun i datę otwarcia ogólnodostępnej bety. 

Wydawca Warner Bros. Games oraz Turtle Rock Studios przedstawiają nowy przepełniony akcją zwiastun gry Back 4 Blood, która czeka również  na graczy w trybach PvP oraz współpracy. Całość będzie dostępna w nadchodzącej otwartej wersji beta, która rozpocznie się w ramach wczesnego dostępu do gry 5 sierpnia. W czasie wydarzenia zostanie udostępniony całkowicie nowy tryb PvP o nazwie Rój. Zmierzą się w nim dwa czteroosobowe zespoły, które będą walczyć do trzech zwycięstw, grając na przemian jako Czyściciele i Zarażeni. Otwarta wersja beta da również dostęp do dodatkowej zawartości z kampanii.

Osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży będą mogły wziąć udział w otwartej wersji beta już w dniach 5-9 sierpnia. Wszyscy pozostali, którzy zechcą wziąć udział w tych rozgrywkach będą mogli to zrobić również w dniach 12-16 sierpnia, kiedy to wersja beta zostanie udostępniona dla wszystkich chętnych. Oba etapy wydarzenia będą dostępne na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i na komputerach PC. Premiera produkcji odbędzie się 12 października 2021.

Zobacz również: Marvel’s Avengers – zaprezentowano nowy skin Thora inspirowany Avengers: Koniec gry!

Otwarta wersja beta Back 4 Blood będzie zawierać:

  • Dwie mapy dla trybu PvP Rój
  • Dwie mapy trybu współpracy, w którym gracze będą walczyć ramię w ramię przeciwko Zarażonym
  • Po raz pierwszy pojawi się nowa grywalna postać – Matka, która dołączy do grona poznanych wcześniej Czyścicieli: Evangelo, Holly, Walkera i Hoffmana
  • Wciel się w jednego z sześciu Zarażonych w trybie gry Rój; wśród nich są Bokser, Żygun, Plujka, Wybuchacz, Miażdżyciel i Żądlica
  • Szereg broni do wypróbowania, karty do budowania talii i Zarażeni do zlikwidowania
  • Odkrywaj centrum społeczności – Fort Hope
  • Obsługa rozgrywki między różnymi platformami i generacjami urządzeń

Back 4 Blood to pierwszoosobowa strzelanka zombie z trybem współpracy, przygotowana przez twórców uznanej przez krytyków serii Left 4 Dead. Gra charakteryzuje się dynamiczną rozgrywką oraz różnorodną akcją, która sprawi, że gracze będą wracać po więcej. A przynajmniej tak zaręczają twórcy. Historia Back 4 Blood rozgrywa się po katastrofalnej epidemii, w której większość ludzkości została zabita, albo zainfekowana przez pasożytniczego Diabelskiego Robaka. Grupa weteranów apokalipsy zwanych Czyścicielami, zahartowana przez niewyobrażalne wydarzenia i gotowa do walki o losy reszty ludzkości, zebrała się, by stawić czoła zainfekowanym okropieństwom znanym jako Zarażeni.


Źródło: Cenega / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor współprowadzący działu Gry

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?