Gothic
Gothic

Gothic – wielka niespodzianka dla fanów! Powstaje remake!

Po dziś dzień ciężko policzyć, ilu graczy wychowało się na tym niesamowitym klasyku. Gra Piranha Bytes, pomimo wielu technicznych problemów nawet jak na swoje czasy porywała swoim klimatem, muzyką i dialogami (w tym jeden z najlepszych polskich dubbingów w historii). A co, gdybyście mogli pograć w reinterpretację tego klasyka?

Gothic zostaje bowiem przywrócone do życia dzięki THQ Nordic. To dość niespodziewana informacja, jako że wcześniej nikt tego nie reklamował. A tymczasem już teraz ci, którzy posiadają którąkolwiek część kultowej serii w swojej biblioteczce Steam, mogą sprawdzić wczesną wersję gry.

Zobacz również: Ghost of Tsushima – niesamowity zwiastun prosto z TGA 2019!

Powyższy teaser już sam w sobie pokazuje, że oprawa od THQ Nordic będzie lawirować pomiędzy serią Risen, a ELEX-em, który miał swoją premierę w 2017 roku. Ciekawie przedstawia się ta reinterpretacja historii, jako że od samego początku nie udaje, że jest opowiastką o dawnych czasach z późniejszej perspektywy, przez co pewne fakty będą zmienione. Rozgrywka w demie ma trwać około 2 godzin. Zachęceni?

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?