gotham knights
gotham knights

Gotham Knights zwalczają zbirów w efektownej zapowiedzi! Premiera już niedługo

Powrót do wirtualnego świata DC nastąpi już w następnym tygodniu! Gotham Knights wprowadzi nas do nowego… Gotham i przedstawi niewidzianą, wcześniej w grach, historię. Nightwing, Batgirl, Red Hood oraz Robin, zostaną nowymi obrońcami miasta, a na ich drodze stanie tajna organizacja – Trybunał Sów.

Pozostał lekko ponad tydzień, do premiery gry Gotham Knights! Powrót do mrocznego i gotyckiego miasta jest wyczekiwany przez największych fanów Batmana, ale nie brakuje również pewnych wątpliwości. Kwestia rozgrywki nadal pozostaje jedną wielką niewiadomą. Mniejsza o to, gdyż dzisiaj możemy cieszyć się nową zapowiedzią tego tytułu. Jest to zwiastun w pełni wykonany z efektów specjalnych, ale trzeba przyznać, że nastawia on interesujący ton i wygląda naprawdę dobrze. Oby tylko sama gra była takiej jakości.

gotham knights

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Iron Man oficjalnie otrzyma grę wideo! Stworzą ją twórcy remake’u Dead Space

Gra z uniwersum DC będzie się rozgrywało po pośmiertnej wiadomości Bruce’a Wayne’a, kiedy to jego następcy muszą przejąć inicjatywę. A sytuacja jest trudna, bo Gordona już nie ma, policja jest wrogo nastawiona do superherosów, a na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie. Grywalnymi postaciami są więc Red Hood, Batgirl, Nightwing i Robin.

Gra trafi na półki sklepowe 25 października 2022 roku.

Gotham Knights – nowa zapowiedź gry DC


Źródło: PlayStation, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: fot. materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?