Gotham Knights - przesunięto premierę gry!
Gotham Knights - przesunięto premierę gry!

Gotham Knights – poznaliśmy oficjalną datę premiery gry DC!

Świat DC Comics rozkręca się na dobre. Niedawno do kin trafił film Batman, a jeszcze w tym roku czekają nas aż 3 filmy z DCEU! Nie można jednak zapomnieć o rynku gier, który szykuje dla nas dwa interesujące tytuły! Jeden z nich – Gotham Knights – właśnie otrzymał oficjalną datę premiery!

Gotham Knights po zeszłorocznym usunięciu daty premiery, stał się jedną wielką zagadką. Teraz jednak dowiedzieliśmy się, że gra nie podzieli losu Suicide Squad: Kill the Justice League! Najnowszy tytuł Warner Bros. Montreal trafi na półki sklepowe 25 października 2022 roku, czyli dokładnie w 9. rocznicę gry Batman: Arkham Origins! Być może szykuje się dla nas mała niespodzianka w formie remastera owego tytułu…

Zobacz również: Blue Beetle – obsada filmu DC powiększyła się o 3 nazwiska!

Gotham Knights będzie się rozgrywało po pośmiertnej wiadomości Bruce’a Wayne’a, kiedy to jego następcy muszą przejąć inicjatywę. A sytuacja jest trudna, bo Gordona już nie ma, policja jest wrogo nastawiona do superherosów, a na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie. Grywalnymi postaciami są więc Red Hood, Batgirl, Nightwing i Robin.

Gra trafi na półki sklepowe w 2022 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Montreal

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?