Godfall
Godfall

Godfall – oficjalne wymagania sprzętowe gry

Godfall studia Counterplay Games zostanie wydany 12 listopada bieżącego roku. Tytuł zyskiwał na popularności wraz z rosnącą ilością wiadomości na temat PS5. Producent właśnie opublikował oficjalne wymagania sprzętowe Godfall dla PC.

RPG akcji z elementami Looter-Shootera. Tak można w skrócie określić Godfall, które pojawi się na PC oraz Play Station 5. Ciekawym aspektem zbliżającej się premiery gry jest fakt, iż będzie jedną z pierwszych produkcji na konsolę nowej generacji. Oficjalny profil facebookowy wzbogacił się ostatnio o grafikę z minimalnymi oraz rekomendowanymi konfiguracjami sprzętowymi. Warto porównać je z mocno wyczekiwanym przez świat Cyberpunk 2077. Komputer potrzebny do uruchomienia gry CD Projekt RED w zalecanych ustawieniach wystarczy jedynie na minimalne zapotrzebowania nowości od Counterplay Games. Twórcy, chcąc przybliżyć nieco zamierzenia projektu, porównali go do mieszanki slasherów typu Devil May Cry oraz God of War z shooterem w stylu serii Borderlands.

Gra będzie osadzona w świecie high fantasy, w którym zakon rycerzy o mocach zbliżonych do bogów podejmie próbę powstrzymania nadciągającej zagłady. Przed graczem postawione zostaje zadanie rozwoju postaci, przede wszystkim w walce wręcz, oraz ulepszania ekwipunku. Lśniące zbroje to atut każdego wojownika. Rozgrywka będzie oczywiście możliwa w pojedynkę lub kooperacji.

Godfall Wymagania Sprzętowe

Fot. Oficjalny Profil Facebook Godfall

Zobacz również: Oficjalny Teaser Godfall na Play Station 5

Premiera produkcji już 12 listopada 2020 r., a sama gra zaoferuje kilka trybów rozgrywki. Pojawi się na Play Station 5 oraz jako exclusive w Epic Store Games. Nie wspomniano do tej pory o innych platformach.

Oficjalny Facebook Cyberpunk 2077 zawiera podobną grafikę do wspomnianego porównania.


Źródło: Facebook / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe | Counterplay Games |

Dziennikarz

Wielbiciel kina o wszystkim innym niż szarej codzienności, gier oraz szeroko pojętej muzyki. Nie wzgardza nowinkami technologicznymi oraz wyprzedażami w Play Station Store. Gdyby Batman istniał naprawdę, wolałby chodzenie po ścianach i wielką moc, bo z nią przychodzi ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?