Genialna sprzedaż Super Smash Bros. Ultimate!

Debiutujące w grudniu Super Smash Bros. Ultimate na pewno dla Nintendo okazało się ogromnym sukcesem. Nie dość, że produkcja zyskała naprawdę dobre recenzje, to jak napisał prezes firmy Shuntaro Furukawa sprzedaje się równie genialnie.

Gra swoją premierę miała 7 grudnia ubiegłego roku i w pierwszy tydzień sprzedała się w ponad 5 mln egzemplarzy. Biorąc pod uwagę, że tytuł zadebiutował w piątek, to w zasadzie uzyskał tak imponujący wynik w ciągu zaledwie 3 dni. Tak świetne przyjęcie, czyni produkcję jedną z najlepiej sprzedających się na konsolę Nintendo Switch.

Zobacz również: Death Stranding już w 2019 roku?

Takie liczby robią ogromne wrażenie, biorąc pod uwagę fakt, że Super Smash Bros. Ultimate zostało wydane jedynie na Nintendo Switch, które nie jest najpopularniejszą konsolą na rynku. Jest to tym samym jedna z najlepiej sprzedających się bijatyk w historii, przebijając m.in Mortal Kombat X, czy Tekkena 7. Nintendo na pewno ma się z czego cieszyć, bo to już kolejna gra na ich najnowszą konsolę, która sprzedaje się jak świeże bułeczki. 

Super Smash Bros. Ultimate zadebiutowało 7 grudnia 2018 roku na Nintendo Switch. 

Źródło: gamesindustry.biz/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?