Fortnite
Fortnite

Fortnite – Predator możliwy do odblokowania w Battle Passie

Fortnite kontynuuje dalsze zapowiedzi postaci tym razem dołączając Predatora do grona wybrańców. Czai się i poluj na nieprzyjaciół w nowym ubraniu Battle Pass inspirowanym przerażającymi gatunkami wojowników.

Fortnite rozdział 2 sezon 5 skupia się wokół zabójczych myśliwych i ostatnim, który przybył przez punkt zero jest nie kto inny jak Predator. Yatuja są jednymi z najbardziej niebezpiecznych wojowników w galaktyce i przybywają do świata Fortnite, aby szukać godnej rywalizacji.

Gracze mogą teraz odblokować strój Predatora przez kończenie Hunter Quest w rozdziale 2 sezonu 5 Battle Passa. Ubiór również będzie wyposażony w emotkę z wbudowaną bio-hełmem a także unikatowym trybem termowizji, banerem i emotikoną.

Zobaczcie oficjalny teaser:

Fortnite

Fot. Fortnite

Zobacz również: Ghost of Tsushima – najnowszy patch naprawia tryb Legends

Fortnite to gra typu Battle Royale, w której w dużej mierze decyduje umiejętność szybkiego budowania.


Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Fortnite

Dziennikarz

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?