Fortnite: Battle Royale
Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale – Ralph Demolka pozdrawia graczy z ekranu kina!

Czy zdarzyło Wam się kiedykolwiek słyszeć… oj wybaczcie, głupie pytanie… mieliście kiedyś okazję zagrać w bardzo popularną i cieszącą się dobrą opinią wśród graczy produkcję Fortnite: Battle Royale? Jeśli interesujecie się tym tytułem, jak również lubicie chodzić do kina na widowiska wytwórni Disney, to z pewnością zaciekawi Was fakt, iż do Waszej gry trafiła jedna z dobrze znanych postaci rzeczonego gigant w branży filmów animowanych.

Nie ekscytujcie się jednak za bardzo, na razie chodzi tylko o drobiazg, pewnego rodzaje smaczek. Tak więc na ekranie zdezelowanego kina samochodowego pojawia się przez krótką chwilę nie nikt inny, jak Ralph Demolka we własnej osobie, który macha do gracza i następnie znika. Powyższy fakt odkrył gracz o pseudonimie Mozzzyy podczas streamowanie swojej rozgrywki w grę Fornite: Battle Royale!

Zobacz również: Darksiders III – oto koń Furii w nowym zwiastunie gry wideo!

Obecnie nie wiadomo, jakie plany mają twórcy wobec postaci Ralpha. Istnieje możliwość, że cała akcja to jedynie ciekawy sposób promocji animacji, która już od jakiegoś czasu gości na ekranach amerykańskich kin, w Polsce pojawi się dopiero w styczniu. A może to zapowiedź nowych skorek lub w pełni grywalnego bohatera. Cóż, czas pokaże. Obecnie można snuć jedynie domysły, niemniej sam pomysł twórców odbieram jak najbardziej pozytywnie. Co Wy o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Cinemablend / Ilustracja wprowadzenia – Epic Games

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?