need for speed gedz oki
need for speed gedz oki

Czwórka polskich raperów w soundtracku do Need For Speed Unbound

Oficjalnie udostępniono kto pojawi się w soundtracku do Need For Speed Unbound. Jak możemy zobaczyć, będzie wielu raperów w tym… czterech Polaków.

Soundtrack w Need For Speed Unbound kładzie nacisk na hip-hop czy też rap. Wiemy, że główny motyw do nadchodzącej odsłony, nagrał sam A$AP Rocky, natomiast nie tylko jego utwory pojawią się podczas wyścigów. Między innymi usłyszymy piosenki, które stworzył Tommy Cash czy też Bonez MC. Największym zaskoczeniem jednak jest to, że w soundtracku znadjują się cztery ksywy, które każdy słuchacz rodzimego rapu powinien znać. Są to Oki, Gedz, Olivier Olson oraz Gibbs!

Na chwilę obecną nie wiemy czy chłopaki nagrali specjalne kawałki, lecz przypuszcza się, że możemy usłyszeć utwór SIRI z płyty 77747 oraz TLOKI z płyty LIMBO. Nie jest to jednak potwierdzone, a są to nasze przypuszczenia.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Opis gry:

Ścigaj się z czasem, uciekaj glinom i bierz udział w cotygodniowych kwalifikacjach, by wywalczyć miejsce w Grandzie, najważniejszych wyścigach ulicznych w Lakeshore. Wypełnij swój garaż niepowtarzalnymi, stuningowanymi furami i daj się poznać na ulicach, prezentując własny styl i wyjątkowe ciuchy przy dźwiękach energicznej muzyki z każdego zakątka świata.

Zobacz również: Control 2 oficjalnie powstaje! Ponownie zagłębimy się w nieznane

need for speed

fot. materiały prasowe


Źródło: Facebook.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z teledysku Oki feat. Gedz – SIRI (prod. Magiera)

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?