crossout
crossout

Czas rozpocząć bezwzględną piłkarską rywalizację w postapokaliptycznym Crossout!

Targem Games Gaijin Entertainment ogłaszają premierę aktualizacji zatytułowanej Steel Championship do postapokaliptycznej gry akcji Crossout. Gracze otrzymują dostęp do specjalnego trybu, w którym swoimi pancernymi pojazdami zagrają w piłkę. Najnowszy dodatek wprowadza także nową mapę PvP – Ravagers Foothold.

Bez względu na to jak pokręcony i niebezpieczny jest postapapokaliptyczny świat gry Crossout, sezon piłkarski musi rozpocząć się zgodnie z planem. Wojownicy z Krainy Wasteland zamienią swoje maszyny wojenne ma opancerzone wozy, wyposażone w harpuny. Pojazdy te są zbudowane tak, aby na specjalnej arenie wprawiać w ruch gigantyczną piłkę i w rezultacie strzelić gola przeciwnikom. Mecze odbywają się w formacie 3-na-3. Zwycięzcy otrzymują punkty rankingowe i w razie dobrych rezultatów mogą liczyć na awans do wyższej ligi. Nagrodami w tej rywalizacji są unikalne elementy kosmetyczne. Jednym z rzadszych jest Gwizdek Sędziego. Gracze mogą również zakupić przygotowany z okazji turnieju pakiet premium Trzeci Raz, który zawiera unikalny pojazd pancerny Fan Van. Wydarzenie Steel Championship potrwa do 22 lipca.

 

W centralnym punkcie mapy Ravagers Foothold gracze znajdą trzy bardzo głębokie szyby. Na mostach przebiegających bezpośrednio nad nimi toczyć się będą najzacieklejsze walki. Niektórzy mówią, że szyby te stanowią część olbrzymiego systemu chłodzenia znajdującego się w pobliskich podziemiach zderzacza cząstek elementarnych. Nikt jednak nie wie dlaczego wrogowie wojowników z Wasteland wybrali to szczególne miejsce na swoje zaplecze, ani dlaczego je opuścili.
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?