Cyberpunk 2077: Widmo wolności otrzymało kolejne materiały! Rozmowa z Keanu Reevesem!

Promocja dodatku do Cyberpunk 2077 ruszyła z kopyta. CD Projekt szykuje graczy do jesiennej premiery, docelowo mającej zrewolucjonizować tytuł.

Dalszy ciąg miał miejsce w trakcie Xbox Games Showcase, gdzie deweloperzy przedstawili znacznie więcej szczegółów rozszerzenia. Przede wszystkim zaprezentowano Black Market, który należeć będzie do najistotniejszych lokacji Dogtown – dzielnicy Night City wprowadzonej na potrzeby dodatku – a także chociażby wywiad z Keanu Reevesem, dzielącym się detalami o tytule.

Rozszerzona prezentacja Widma wolności

Zobacz również: Diablo IV debiutuje z techniką DLSS 3. Ratchet & Clank: Rift Apart na PC już wkrótce również z DLSS 3

Opis

Widmo wolności to dodatek fabularny do Cyberpunka 2077 utrzymany w klimacie szpiegowskiego thrillera. Wciel się ponownie w V, cyberpunka do wynajęcia, i ruszaj do Dogtown na ratunek prezydentce Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Zinfiltruj najbardziej niebezpieczną dzielnicę Night City, zanurz się w pełną zwrotów akcji szpiegowską intrygę i walcz o przetrwanie — to komu zaufasz, zadecyduje o wszystkim.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?