Cuphead
Cuphead

Cuphead trafia na Maki!

Cuphead z miejsca został okrzyknięty jedną z najlepszych gier 2017 roku oraz najciekawiej wyglądającą platformówką. Przez niewiele ponad rok, był to ciekawy exclusive dostępny tylko na platformy od Microsoftu. To się jednak zmieniło, gdyż deweloperzy ze studia MDHR w końcu postanowili wydać tę pozycję również na komputery z systemem MacOS.

Nie da się ukryć, że Cuphead jest dziełem jedynym w swoim rodzaju. Oddając hołd dawnym filmom animowanym oraz ręcznie rysowaną grafiką  wywołało zachwyt na graczach z całego świata. Do dzisiaj podziwiać to dzieło mogli jedynie użytkownicy systemów od Microsoftu. Twórcy jednak zdecydowali się na udostępnienie gry dla większej liczby użytkowników, czego efektem jest premiera gry na MacOs.

Zobacz również: Red Dead Redemption 2 trafi na PC?! Poznajcie rozmiar gry w wersji konsolowej!

Z tej okazji deweloperzy udostępnili ciekawy materiał wideo informujący o tym wydarzeniu. Cuphead na MacOS można oficjalnie zakupić na platformie Steam oraz GOG.com. Dodać należy także, że zakupując tytuł na tych platformach, będzie ona dostępna zarówno na Windowsie jak i na systemie od firmy Apple.

Źródło: Youtube.com@StudioMDHR / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?