Crysis Remastered – Crytek porównuje poprzednią wersję trylogii z odświeżoną

Już tej jesieni zawita do nas zremasterowana wersja całej trylogii Crysis. Twórcy przygotowują co jakiś czas kolejne materiały promujące tytuły.

Tym razem na przykład zaprezentowali porównanie jak wygląda gra na PlayStation najnowszej generacji z poprzednią. Efekt jest dość oczywistym, ale i tak warto spojrzeć:

Studio Crytek najbardziej znane jest ze swojej serii Crysis, która bez wątpienia stanowi największy tytuł w dorobku firmy. Jest to gra z gatunku first-person shooter (FPS), skupiająca się na grupie żołnierzy wyposażonych w specjalne nanokombinezony umożliwiające im wykorzystanie większej siły w walce, dające umiejętność maskowania się w otoczeniu oraz zwiększoną szybkość poruszania się. Protagoniści serii muszą stawić czoła wrogiej armii północnokoreańskiej, ciężko uzbrojonym najemnikom oraz silnie zaawansowanej technologicznie obcej rasie Ceph. Akcja pierwszej części rozpoczyna się w czasach współczesnych, a następnie odbiega w niedaleką przyszłość. W alternatywnej rzeczywistości świat stoi na krawędzi wojennej zawieruchy, w której to ludzkość musi się zjednoczyć, by stawić czoła zagrożeniu ze strony pradawnej rasy obcych.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?