Crysis 4 oficjalnie zapowiedziane! Oto pierwszy teaser gry!
Crysis 4 oficjalnie zapowiedziane! Oto pierwszy teaser gry!

Crysis 4 oficjalnie zapowiedziane! Oto pierwszy teaser gry!

Seria Crysis powraca! Po niezbyt udanej trzeciej części sprzed 9 lat, studio Crytek oficjalnie zapowiedziało kontynuację franczyzy! Co więcej, otrzymaliśmy pierwszy teaser gry!

Seria Crysis niegdyś była ogromnie popularną serią FPS. Niestety jednak po trzech częściach, futurystyczna seria strzelanek została porzucona… aż do dzisiaj. Przed chwilą otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie ożywienia franczyzy! Studio Crytek udostępniło krótki teaser i poinformowało świat, że gra jest we wczesnych etapach tworzenia. Niestety będziemy musieli sobie trochę poczekać, ale dobrze jest wiedzieć, że Crysis powraca.

Zobacz również: Dying Light 2 – twórcy obiecują 5 lat wsparcia!

Studio Crytek najbardziej znane jest ze swojej serii Crysis, która bez wątpienia stanowi największy tytuł w dorobku firmy. Jest to gra z gatunku first-person shooter (FPS), skupiająca się na grupie żołnierzy wyposażonych w specjalne nanokombinezony umożliwiające im wykorzystanie większej siły w walce, dające umiejętność maskowania się w otoczeniu oraz zwiększoną szybkość poruszania się. Protagoniści serii muszą stawić czoła wrogiej armii północnokoreańskiej, ciężko uzbrojonym najemnikom oraz silnie zaawansowanej technologicznie obcej rasie Ceph. Akcja pierwszej części rozpoczyna się w czasach współczesnych, a następnie odbiega w niedaleką przyszłość. W alternatywnej rzeczywistości świat stoi na krawędzi wojennej zawieruchy, w której to ludzkość musi się zjednoczyć, by stawić czoła zagrożeniu ze strony pradawnej rasy obcych.


Źródło: Crytek, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Crytec

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?