crossout
crossout

Crossout – zostań w domu i weź udział w walkach gigantycznych Leviathanów

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę aktualizacji 0.11.20 do postapokaliptycznej gry akcji – Crossout zatytułowanej Drone Day. Gracze otrzymują dostęp do   nowego tryb gry, mogą zgarnąć bonusy za niewychodzenie z domu oraz odblokować pojazd szturmowy o nazwie Charlie-7.

Nowa potyczka Dronapokalipsa to bitwy pomiędzy dwoma zespołami. W skład każdego z nich wchodzi jeden ogromny pojazd bojowy o nazwie Leviathan i rój małych, ale ciężko uzbrojonych dronów. Celem bitwy jest zniszczenie wrogiego Leviathana lub zmniejszenie poziomu jego wytrzymałości, przy jednoczesnej obronie swojego lidera. Zwycięstwo jest nagradzane naklejkami oraz unikalnymi banerami profilowymi. Tryb będzie dostępny aż do 8 kwietnia.

Zobacz również: Doom Eternal – recenzja. KREW, ROZPIERDUCHA I HEAVY METAL!

Wraz z najnowszą aktualizacją wystartowało także specjalne wydarzenie pod hasłem Zostań w domu, które potrwa do 9 kwietnia. Gracze powinni dosłownie pozostać w swoich domach i grać w Crossout. Każdego dnia pierwszych 15 zwycięstw w bitwach PvP zostanie dodatkowo nagrodzone 15 monetami, które można wykorzystać do zakupu towarów w grze.
Do gry dodano także samochód pancerny – Charlie-7. Swoim wyglądem przypomina on nowoczesną, wojskową jednostkę zwiadowczą. Jest on wyposażony w unikalne pociski naprowadzające “ATGM Flute”. Charlie-7 dostępny jest w pakiecie Assault Force. Paczka zawiera również elementy kosmetyczne, portret postaci i walutę do wykorzystania w grze.
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?