crash team racing
crash team racing

Crash Team Racing Nitro Fueled – zobaczcie zwariowane możliwości personalizacji!

Premiera Crash Team Racing Nitro Fueled już wkrótce, w związku z tym twórcy zdradzają coraz więcej informacji na temat produkcji. Kolejna zajawka wideo prezentuje niesamowite możliwości personalizacji gokartów, a także postaci.

Jak zaprezentowano na wykręconym zwiastunie, Crash Team Racing Nitro-Fueled zaoferuje graczom różne sposoby mieszania i dopasowywania elementów nadwozia, kół, farb, naklejek, a nawet kalkowania. Teraz fani – zarówno nowi, jak i ci, którzy pokochali klasyk z lat 90. – będą mogli stworzyć swoją idealną brykę! Co więcej, do gry trafią też gokarty z Crash Tag Team Racing.

Zobacz również: MediEvil Remake – nowy zwiastun i data premiery!

Obok możliwości modyfikowania gokartów otrzymamy również możliwość dostosowania ich kierowców. Studio Beenox doda do remastera skórki N. sane, dzięki czemu gracze będą mogli obdarzyć swoje postaci wyjątkowym szykiem i prezencją. Nowością w CTR są ponadto unikatowe animacje związane z podium dla niektórych skórek, co wpłynie na jeszcze więcej frajdy z wygranych. A jeśli to nie wystarczy, to warto wiedzieć, że do gry trafią też postaci z Crash Nitro Kart.

Crash Team Racing Nitro Fueled zadebiutuje już 21 czerwca.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?