Conqueror's Blade dostępne z nowym polskim serwerem!
Conqueror's Blade dostępne z nowym polskim serwerem!

Conqueror’s Blade dostępne z nowym polskim serwerem!

Od dziś (30.03) Conqueror’s Blade dostępne jest za darmo do pobrania i zagrania w MY.GAMES Store i na Steamie z pełną polską wersją językową, wsparciem płatności i specjalnymi kanałami dla polskiej społeczności. Wszyscy pracownicy MY.GAMES oraz Booming Tech chcą z radością przywitać Polskę i zachęcić polskich graczy do odkrywania i walczenia w świecie Conqueror’s Blade!

 

Conqueror’s Blade to darmowe taktyczne MMO akcji na PC. Gra toczy się w rozległym średniowiecznym świecie, opartym na prawdziwej historii i wojnach. Możesz stworzyć wojownika, specjalizującego się w posługiwaniu jedną z 11 zabójczych klas broni i zebrać pod swoimi rozkazami armię z 80 wyjątkowych jednostek. Zmierz się z wrogami na polu bitwy w epickim starciu na miecze i tarcze. Broń zamki lub oblegaj posiadłości wroga w bitwach oblężniczych rodem z filmu.

Conqueror’s Blade i Wikingowie, czyli sezon VII

Gra ciągle się rozwija dzięki regularnym aktualizacjom i nowej zawartości. Sezony to wydarzenia czasowe, w których możesz ukończyć wyzwania i odblokowywać ekskluzywną zawartość z przepustki bitewnej: skórki, nowe jednostki i wiele więcej. Season VII: Wolves of Ragnarok to nowy sezon inspirowany Wikingami, który dodaje jednostki Tarczowniczek i Berserków do zwerbowania, nową mapę Fiord Heilung do oblegania, runy do ulepszania wojownika i wiele więcej. Zdobądź przepustkę bitewną w grze bądź z MY.GAMES Market lub Steama. Walcz już dziś o odblokowanie epickich nagród do wyglądu, inspirowanych mitologią nordycką i Wikingami!

Zobacz również: NVIDIA DLSS w grze Outriders: przyrost wydajności w 4K nawet do 73%

Jeśli zakładasz nowe konto lub tworzysz postać, zalecamy rozpocząć swoją przygodę na serwerze Midgard (EU5). To nowy europejski serwer, na którym już pojawiają się gracze, którzy dopiero zapoznają się z grą w sezonie VII. To świetne miejsce, by sprawdzić metę gry i tryb PvP, mając wyrównane szanse. Stwórz ród lub dołącz do istniejącego, by walczyć wspólnie z wojownikami z całego świata i rzucić wyzwanie rywalom w gigantycznych konfrontacjach serwerów. Wojny terytorialne, co dwutygodniowe wydarzenie, to tylko przykład obszernej zawartości, jaką Conqueror’s Blade oferuje wojownikom.

Conqueror’s Blade i PLN, czyli w grze zapłacisz już złotówkami

Polskie metody płatności i polska waluta (PLN) mogą być używane już od dziś do nabywania pakietów kolekcjonerskich i przedmiotów w Conqueror’s Blade na MY.GAMES Market i Steamie. Wykorzystaj na swoją korzyść doskonałe podstawowe kursy wymiany, gdy płacisz polską walutą: 100 suwerenów ma równowartość 3,50 zł (w innych krajach 100 suwerenów = 1€). Już dziś możesz być gotów do bitwy z pakietem kolekcjonerskim bohatera husarii! Ta specjalna kolekcja zawiera ubiór bohatera i zestaw wierzchowca, inspirowane znamienitą polską husarią, a także zestaw czasu premium, srebro i bronie oblężnicze – by lepiej zacząć grę. Zestaw umożliwia również odpowiednią personalizację obioru i oporządzenia konia w zależności o płci wybranej przez gracza. Tak jest, Conqueror’s Blade zagina rzeczywistość i umożliwia grę husarzem płci pięknej.

fot. materiały prasowe

Przewodnik dla początkujących w Conqueror’s Blade zawiera mnóstwo przydatnych informacji, które pomogą ci na początku. Przygotuj się do bitwy, sprawdzając inne artykuły i strony internetowe. Upewnij się, że obserwujesz oficjalne media społecznościowe Conqueror’s Blade: Discorda, Twitcha, Facebooka, Twittera i Instagrama. Jeśli jesteś gotów,
możesz pobrać Conqueror’s Blade za darmo z MY.GAMES lub ze Steama. Chcesz utrwalić jakiś obcy język? Conqueror’s Blade jest też dostępne po angielsku, francusku, niemiecku, hiszpańsku, turecku i rosyjsku!

Do zobaczenia na polu bitwy!


Źródło: Cenega / Ilustracja wprowadzenia: Cenega

Redaktor współprowadzący działu Gry

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?