Assassin’s Creed Valhalla – pierwszy zwiastun z rozgrywki!

Poznajcie świat Wikingów w Assassin’s Creed Valhalla. Gra zadebiutuje w okresie świątecznym 2020 roku na PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One oraz PC. 

Za nami kolejna edycja Inside Xbox, podczas której został zaprezentowany m.in. pierwszy gameplay trailer z Assassin’s Creed Valhalla. Produkcja przeniesie graczy do dziewiętnastowiecznej Europy, gdzie wcielimy się w Eivora, najeźdźcę Wikingów, który wyprowadza swój lud z Norwegii do królestw Anglii. 

Zobacz również: Peaky Blinders: Mastermind – zapowiedziano grę na podstawie serialu. Oto zwiastun!

Otwarte otoczenie ciemnego średniowiecza i kultury Wikingów przyniesie ze sobą również kilka kluczowych elementów rozgrywki w Assassin’s Creed ValhallaPrzede wszystkim osadę wikingów, którą prowadzi Eivor. Ashraf Ismail, dyrektor kreatywny skomentował ten element gry w następujących słowach:

Włożyliśmy wiele wysiłku w zapewnienie, aby gracze mogli poczuć, że ten dom, który rozwijają, ma dla nich naprawdę duże znaczenie. Będzie to dla nich część podróży. Ludzie, których zapraszają do swojej osady, mają dla nich znaczenie. Wiele wydarzeń i rzeczy dzieje się w zależności od tego, jak będziesz zarządzał tym miejscem. Osada jest kluczowym elementem naszej gry.

Oczywiście Eivor będzie musiał opuścić swoją osadę i wyruszyć w podróż. Tutaj gra zaoferuję m.in. walki na otwartym morzu, opcję najazdów i podbojów w celu zebrania zasobów i pieniędzy, a także możliwość przejęcia władzy i rozszerzania wpływów. Na początku rozgrywki wybierzemy płeć głównego bohatera, którego będziemy mogli personalizować poprzez zmianę fryzury, tatuaży, barw wojennych, a także wyposażenia. W trakcie historii podejmiemy wiele ważny wyborów, które w znaczący sposób wpłyną na cały świat gry.

Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje w okresie świątecznym 2020 roku na PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One oraz PC.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Ubisoft

Redaktor

Miłośnik piłki nożnej, kibic FC Barcelony i Roberta Kubicy, entuzjasta kina, seriali oraz gier komputerowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?