Alan Wake 2
Alan Wake 2

Alan Wake 2 użyje funkcje kontrolera DualSense na PC! Zobaczcie ziwastun!

Dzisiejszego dnia swoją premierę ma gra Alan Wake 2 od Remedy Entertainment. Z tego powodu został ukazany nowy zwiastun oraz zdradzono szczegóły. Przekonajcie się sami, o czym mowa!

Gra Alan Wake 2 na PC będzie sporo wymagała, prawdopodobnie ze względu na zaawansowaną oprawę graficzną, którą napędza silnik Northlight. Nawet karty graficzne NVIDIA GTX serii 10 i AMD Radeon RX serii 5000 nie są obsługiwane ze względu na brak funkcji Mesh Shaders w DirectX 12 Ultimate. Twórcy powiedzieli też,  że gracze PC będą mogli skorzystać z pewnych funkcji, których zabraknie na Xboksach.

Mowa o możliwościach kontrolera DualSense, a mianowicie haptycznych wibracjach i adaptacyjnych spustach. Wsparcie dla DualSense obejmie między innymi “odczuwanie” deszczu na kontrolerze, a każda broń ma zapewnić inne doznania przy trzymaniu palca na spuście. Gracze mają zauważyć, że korzystanie na przykład ze strzelby i kuszy będzie wypadać zupełnie inaczej niż wcześniej.

Przy okazji zapowiedzi nowości, zaprezentowano również premierowy zwiastun gry. Zobaczcie go poniżej!

Alan Wake 2

Zobacz również:  Olivia Colman i Dev Patel w zakręconym romansie

Co myślicie o premierowym zwiastunie? Dajcie znać w komentarzach.

 


Źródło: YouTube.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

 

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?