Dziś premiera Star Wars Battlefront – Rogue One: Scarif! Najważniejsze informacje o dodatku!

Jeżeli jesteście posiadaczami Season Passa do Star Wars Battlefront już dziś, 6 grudnia możecie zagrać w dodatek Rogue One: Scarif.
Dodatek wyszedł na wszystkie platformy na których dostępna jest gra czyli na PS4, Xbox One oraz na PC-ty. Jednocześnie w wersji PS4 dostępna jest też misja na PSVR, w której możliwe jest sterowanie X-Wingiem w przestrzeni kosmicznej. W ramach dodatku dostępne są nowe mapy, tryb Infiltracji oraz dwójka nowych bohaterów, po jednym na stronię konfliktu – po stronie Rebelii możliwa jest gra Jyn Erso, świeżo zwerbowaną panią komandos a po stronie Imperium Orsonem Krennikiem, dowódcą odpowiedzialnym za bezpieczeństwo Gwiazdy Śmierci.

Na razie jedyny sposób na zagranie w dodatek jest posiadanie Season Passa. Uzyskanie go jest możliwe na przykład przy zakupie Star Wars Battlefront Ultimate Edition – za 159 złotych w sklepie Origin ale w zwyczajnych sklepach dostępne już w okolicy 100 złotych. Każdy dotychczasowy dodatek kosztował do tej pory 60 złotych w sklepie Origin, więc pewnie tak samo będzie i w tym wypadku. Kupno samego Season Passa w platformie cyfrowej dystrybucji EA też jest możliwe ale na razie mocno nieopłacalne, gdyż kosztuje 179 złotych – więcej niż Ultimate Edition, które zawiera także grę. W przypadku konsol edycja Ultimate dostępna jest już za około 130 złotych.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Epizod IX – zdjęcia do filmu ruszą już wiosną 2017 roku!

https://www.youtube.com/watch?v=d2JmQw0_AW0

Ilustracja wprowadzenia: Youtube.

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?