Żegnaj “Assassin’s Creed”… przynajmniej na rok!

Nie tak dawno pojawiły się plotki sugerujące, że komputerowy i konsolowy gigant – firma Ubisoft, zamierza zrezygnować  z możliwości wypuszczenia w tym raku kolejnej części swojej flagowej serii pt. „Assassin’s Creed”. Dzisiaj możemy z przykrością potwierdzić te niewesołe i zapewne dla wielu fanów tytułu rozczarowujące pogłoski. Wspomniana firma w oficjalnym oświadczeniu stwierdziła, że obecny rok poświęci na analizę swojej serii, która pomoże gigantowi na rozwinięcie mechaniki rozgrywki, a co za tym idzie, wprowadzenie licznych nowości, udoskonaleń i usprawnień. Ubisoft stwierdził, iż pragnie dostarczyć fanom dopracowaną (przypominacie sobie historię z niedopracowanym „Unity”? Podobno firma wyciągnąła odpowiednie wnioski ze swojej srogiej nauczki) i godną zapamiętanie grę, która dostarczy im samych pozytywnych wrażeń.

Assasins Creed 2

Warto tutaj wspomnieć, że krążą po sieci plotki, według których nowa część cyklu nazywać się będzie „Assassin’s Creed: Empire”, a za jej stworzenie odpowiedzialni będą twórcy „Assassin’s Creed: Black Flag”! Miejscem akcji produkcji miałby być starożytny Egipt. Podobno rozgrywka wzorowana będzie na „Wiedźminie”, a przedstawiony świat pobije trzykrotnie swoją wielkością ten znany z czwartej części serii. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że są to jedynie niepotwierdzone plotki i pogłoski.

Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?