50 gta vi vice city
50 gta vi vice city

50 Cent pojawi się w GTA VI?

Po słynnym wycieku GTA VI zawrzało w Internecie, by… zaś wszystko ucichło. Teraz jednak amerykański raper 50 cent udostępnił bardzo ciekawe zdjęcie.

Seria GTA rozkochała wielu graczy na całym świecie, jednak Rockstar Games po wydaniu hitowej Piątki osiadła nieco na laurach, rozwijając jedynie tryb Online. Spora część starszych fanów serii nie była z tego zadowolona, gdyż w tym roku mija dekada od premiery ostatniej części. Opinię twórców stargał też nieszczęsny remaster trylogii 3D, który był… co najwyżej nie najgorszy. Jednak w Internecie zawrzało po nowym poście amerykańskiego rapera 50 Centa. Wrzucił on post z logiem Vice City, a jak dobrze wiemy – słynny wyciek przedstawiał nam to miasto.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 50 Cent (@50cent)

Raper mówi, że musimy jeszcze troszkę poczekać, ale fani już zaczęli tworzyć teorię, w których to 50 cent pojawia się jako jedna z postaci w grze, użycza swojego utworu do soundtracku lub tworzy jakiś film lub serial. Co więcej – raper niejednokrotnie użyczył swojego głosu w grach. Były to 50 Cent: Bulletproof, 50 Cent: Blood on the Sand oraz Call of Duty: Modern Warfare 2. Mniej prawdopodobny jest powrót Centa do muzyki, gdyż od 2015 roku nie wypuścił nic nowego.

Zobacz również: Destiny 2 – światowa premiera dodatku Upadek Światła ze świetnym wynikiem

Co nowego (i starego) w GTA 6?

Opracowano już mechanikę kucania, co jest nowością w tej serii; obrabowania pobliskich lokaliwyboru broni, czy też strzelania z pojazdu. Według wcześniejszych przecieków do wyboru otrzymamy dwie postacie – mężczyznę oraz kobietę. Dzisiejsze materiały zdają się to potwierdzać. Najlepsze zostało jednak na koniec. Otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na powrót do Vice City! Nie jest to jeszcze dopracowana lokacja, którą fani serii dobrze kojarzą z tytułu z 2006 roku. Aczkolwiek do premiery gry pozostało jeszcze bardzo dużo czasu, więc na pewno będzie to wyglądało znakomicie. Na ten moment pozostawiam Was z kilkoma najbardziej interesującymi wyciekami.

gta 6


Źródło: Instagram.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?