Battlefield 1 – Snoop Dogg, Jamie Foxx, Tyrese Gibson, Zac Efron i inni na frontach I Wojny Światowej w gameplay’u!

Niedawno mogliśmy zobaczyć pierwsze teasery z oczekiwanej gry Battlefield 1, które wywołały uśmiech na twarzach widzów. Umiejscowienie fabuły gry w realiach I Wojny Światowej było szokiem, gdyż od wielu lat studia odpowiedzialne za serie Battlefield czy Call of Duty nie dawały szans na spełnienie próśb fanów, by gry zostały umiejscowione w czasach I lub II Wojny Światowej. Na przeciw oczekiwaniom wyszło studio Electronic Arts. Tak wiec był, szok, były teasery, więc nadszedł czas na ukazanie gameplay’a z wspomnianej gry. W ramach targów E3 2016, w niedzielę odbyło się wydarzenie pod nazwą EA Play, na którym Electronic Arts pokazało kilka rozgrywek z wspomnianą grą. Jedną z nich jest 45-minutowy gameplay, w którym wzięło udział wiele gwiazd, ze świata muzyki, filmów itp. Na klipie możemy dostrzec grających m.in. Snoopa Dogga z fajką,  Wiz Khalife, Jamie Foxxa, Tyrese’a Gibsona, Zaca Efrona, Emily Ratajkowski czy Terry’ego Crewsa. 

Na pierwszy rzut oka widać na gameplay’u świetny poziom graficzny, dbanie o szczegóły, zmiany pogodowe i z czasem pokaźne niszczenie otoczenia. Do tego wszystkiego, dynamiczną i zmienną walkę w powietrzu oraz na lądzie.

Wideo znajdziecie poniżej: 

https://www.youtube.com/watch?v=AObo251De4k&list=WL&index=52

Dodatkowo poniżej fotki grających gwiazd:

 Zobacz również: Battlefield 1 – mamy pierwszy gameplay!

Battlefield 1 zabierze graczy do wielu przeróżnych lokacji, w których będą sobie musieli walczyć przejście w ekscytujących i wciągających bitwach. Począwszy od walk w ciasnych, miejskich uliczkach w obleganym francuskim miasteczku, poprzez batalie na otwartej przestrzeni we włoskich Alpach, a skończywszy na szalonych potyczkach w samym środku arabskich pustyń, poczują oni na własnej skórze świat podczas wojny, dzięki wypełnionej przygodą kampanii!

Akcja gry została osadzona w realiach I wojny światowej. Gracze zatem dostaną możliwość uczestniczenia w narodzinach nowoczesnej wojny, podczas której wszyscy byliśmy świadkami szaleńczego wyścigu zbrojeń. Doprowadził on do powstania licznych maszyn oraz broni, stworzonych tylko po to, aby uzyskać przewagę nad potencjalnymi wrogami. Była to więc najbardziej rozbieżna technologicznie wojna ze wszystkich znanych człowiekowi. Tak więc poczuj intensywność i zanurz się w prezentowanym świecie, jako że Battlefield 1 korzysta z walorów tego nowoczesnego arsenału, w celu dostarczenia doświadczeń, które fani kochają, lecz w zupełnie nieznanym dotąd wydaniu.

Gra zostanie wydana 21 października 2016 roku na Xbox One, platformę Origin w przypadku PC oraz PlayStation 4.

Poniżej prezentujemy wykaz wszystkich najważniejszych zwiastunów i informacji z targów E3!

Źródło: Youtube, Eurogamer / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?