Star Wars Battlefront 2 – premiera najprawdopodobniej w przyszłym roku

EA kontynuuje rozwiajanie marki Star Wars w grach, co oznacza że studio DICE ma ręce pełne roboty przy tworzeniu kolejnej części serii Battlefront. Skoro coś się sprzedaję i jest na to popyt, to dlaczego nie inwestować w rozwój?

We wtorek, Szef Finansowy EA – Blake Jorgensen, potwierdził, że sequel zeszłorocznego shootera będzie miał premierę w przyszłym roku. Nie podano żadnych szczegółowych informacji dotyczących produkcji.

Przedstawiciel EA podzielił się jedynie kilkoma zdaniami, na temat tytułu:

W grze znajdzie się większy i bogatszy świat. Planujemy też wykorzystać treści z najnowszych filmów Star Wars.

Poprzednia część serii skupiała się głównie na orginalnej trylogii uniwersum. EA dodało również, że zamierza udostępniać gry, ze świata stworzonego przez Georga Lucasa, co roku przez następne trzy lub cztery lata. Blake potwierdził, że gra Star Wars od firm Visceral oraz Motive jest nadal w prodkucji i najprawdopdobniej zostanie wydana w 2018 roku. Jak wiemy, w drodze jest jeszcze jedna gra przygodowa z omawianego świata od Respawn Entertainment, która ukazać ma się w 2017 roku.

Zobacz również: LEGO Star Wars: The Force Awakens – Fragment rozgrywki i nowe informacje!

maxresdefault

Czekamy z niecierpliwością na kolejną produkcję osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Mamy nadzieję, że kolejna część osiągnie taki sam sukces finansowy jak poprzedniczka i seria zostanie poprowadzona w dobrą stronę. 

A wy co sądzicie? Czy chcielibyście zagłebić się w przygody zamieszczone w najnowszej części Battlefronta, czy być sentymentalni i pograć w pierwotne część serii z 2004 oraz 2005 roku?

Źródło: comicbook.com, comingsoon.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?