3 DLC do Final Fantasy XV skasowane!

Studio Squere Enix ogłosiło, że aż 3 fabularne DLC do Final Fantasy XV nie ukażą się. Ostatecznie światło dzienne ujrzy tylko jeden dodatek zatytułowany Episode Ardyn, który zadebiutuje w marcu 2019 roku. Niestety kolejne historie, czyli: Episode Aranea, Episode Noctis i Episode Lunafreyai nigdy nie zostaną wydane.

Co więcej wstrzymany został także rozwój wersji Final Fantasy XV na komputery osobiste, po wyjściu Episode Ardyn gracze nie mogą na nic więcej liczyć. Oznacza to, że projekt stworzenia edytora poziomów, który miał dać możliwość tworzenia własnych minigier oraz wyścigów został anulowany. Ponadto Squere Enix ogłosiło, że Hajime Tabata- szef zespołu odpowiedzialnego za grę opuścił firmę na rzecz założenia własnego studia.

Zobacz również: Red Dead Online zadebiutuje końcem listopada!

Final Fantasy XV to gra jRPG studia Squere Enix, kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych growych marek wszech czasów. Produkcja opowiada historię młodego księcia Noctis’a Lucis’a Caelum, którego rodzina rządzi  miastem-państwem Lucis mieszczącym się w fikcyjnej kranie Eos. W grze duży nacisk postawiony jest na trzecioosobowe potyczki z przeciwnikami, podczas których oprócz broni białej gracze do dyspozycji mają ogrom zaklęć oraz mocy specjalnych.

Gra dostępna jest na PC, Xbox One oraz Playstation 4.

Źródło: techradar.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. promocyjne

 

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta ?

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?