Śródziemie: Cień wojny – Trailer nadchodzącego DLC!

Śródziemie: Cień Wojny to produkcja, która przeszła przez rynek gier komputerowych z dość dużym hukiem. Niestety był on bardziej spowodowany dziwnymi mikropłatnościami, które zupełnie niepotrzebnie skrzywiły nieco produkcję i niesmak pozostał. Nie mniej jednak sama gra zasługuje na ogólnie bardzo pozytywną ocenę, o czym Monolith chyba doskonale wie i wypuszcza coraz to nowe DLC do Cienia Wojny!

Najnowsze rozszerzenie zostało opatrzone podtytułem Pustkowia Mordoru. Ekspansja zabierze graczy na piaszczysty Wschód, gdzie wcielając się w zupełnie nowego dla całej serii protagonistę — Baranora, dowódcę Minas Ithil, będą musieli powstrzymać nadciągającą inwazję. Zagrożenie okazuje się być dużo większe, niż ktokolwiek by się spodziewał, jednak przy pomocy potężnych artefaktów główny bohater jest w stanie stawić czoła wyzwaniu.

https://www.youtube.com/watch?v=VaExiwhFnwQ

Zobacz również: Grand Theft Auto V – Zwiastun prezentujący oszałamiający mod graficzny!

DLC jest już dostępne do zakupu i z tejże okazji Monolith zaprezentowało wszystkim specjalny zwiastun. Warto tutaj oczywiście wspomnieć, że nie jest to samodzielny dodatek i do spróbowania swoich sił na piaszczystych pustkowiach wymagana jest podstawowa wersja gry. Rozszerzenie prezentuje nam zgoła inny klimat niż cała produkcja dotychczas, co zasługuje na dużą pochwałę. Miejmy tylko nadzieję, że zawartość tego dodatku okaże się wystarczająca, bo tematyka, na którą porywa się deweloper produkcji, zdecydowanie pozwala na zaimplementowanie dość sporej ilości ciekawych nowości. Tak więc Cień Wojny żyje dalej i nie zamierza szybko opuścić sceny gamingowej.

Źródło: dualshockers.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?