Sam Fisher zagości w Ghost Recon: Wildlands!

Po bardzo długiej rozłące z graczami Sam Fisher powraca! Niestety nie jako główny bohater nowego Splinter Cell, a tym razem jako gość specjalny w innej produkcji Ubisoftu Ghost Recon: Wildlands!

Francuski producent za sprawą nowego wydarzenia w grze wprowadza, do swojej najnowszej odsłony kultowej serii osadzonej w uniwersum Toma Clancy, dobrze znanego wszystkim tajnego agenta, którego znakiem rozpoznawczym jest jarzący się zieloną barwą noktowizor. W ramach specjalnego eventu gracze będą mogli po raz kolejny wcielić się w Sama Fishera i przypomnieć sobie czasy, kiedy to Splinter Cell hulał na ich PC-tach. Wszystko to jest zapowiedzią drugiego sezonu wsparcia, które oferuje Ubisoft dla Ghost Recon i trzeba przyznać, że deweloper zaczyna z grubej rury. Niestety w chwili obecnej nie znamy większych szczegółów na temat tego wydarzenia. Producent jednak zapewnia, że już 9 kwietnia pojawią się dokładniejsze informacje na temat Splinter Cella w Wildlands.

https://www.youtube.com/watch?v=S3TibSpdbVE

Zobacz również: Twórcy The Division pracują nad grą battle royal?

Czy jest to zatem oczko puszczone w stronę graczy? Ostatnimi czasy w sieci krążą plotki, jakoby Ubisoft miało pracować nad kolejną, wyczekiwaną odsłoną przygód Sama Fishera. Dotychczas jednak studio z Francji nie wypowiadało się w żaden sposób na ten temat, więc całe to zdarzenie może być próbą zwrócenia uwagi na lekko już zapomnianego, choć wciąż uwielbianego Splinter Cella. Wszystko zapewne rozwiąże się na nadchodzących wielkimi krokami targach E3.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?