Szybkie spojrzenie na rozgrywkę w State of Decay 2

State of Decay 2 to nadchodząca duża premiera ekskluzywna dla platform Microsoftu. Na targach PAX (Penny Arcade Expo) opublikowano film ukazujący rozgrywkę. Choć krótki, jest dość intensywny i pokazuje, czego możemy się spodziewać w tym napakowanym zombie świecie.

Samemu albo z maksymalnie trójką przyjaciół, eksplorujecie świat podczas apokalipsy zombie. Zbieracie surowce potrzebne do przeżycia, medykamenty, czy pożywienie. Docieracie do osad, które czasem będą zajęte przez ludzi, czasem przez zombie. Zarówno jedni, jak i drudzy mogą Was zaatakować. Spróbujecie się dogadać z pozostałymi dobitkami, by połaczyć siły? Zaatakujecie ich, żeby zgrabić zebrane przez nich zapasy?

Na wideo zobaczyć możemy, jak dobrze walczy się z zombie używając samochodu, albo i nie. Na końcu mamy również dość przykry widok… zresztą, sami sprawdźcie.

https://www.youtube.com/watch?v=E_-NwLGX_R0

Zobacz również: Spyro Reignited Trilogy oficjalnie! Mamy trailer i screeny!

22 maja gra zadebiutuje na Xbox One oraz PC. W dniu premiery znajdzie się ona również w katalogu Xbox Game Pass, czyli abonamentowej usłudze, pozwalającej na dostęp do ponad dwustu tytułów i najnowszych gier ekskluzywnych dla Xbox One. State of Decay 2 jest również grą Play Anywhere, co oznacza, że na jednej kopii gry (z Game Pass lub sklepu Microsoft) można grać zarówno na konsoli jak i PC z Windowsem 10, a zarówno postęp gry, jak i sama rozgrywka są cross-platform.

Źródło: DualShockers | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?