Spyro Reignited Trilogy nadchodzi!

Dopiero zrobiliśmy dla Was krótkie podsumowanie plotek o nadejściu remastera o popularnym smoku. Plotka goniła w sieci plotkę, aż stały się one ciałem. Dziś dzięki wpadce (lub celowemu zabiegowi) poznaliśmy datę premiery Spyro Reignited Trilogy.

Meksykański oddział Amazonu zamieścił na swojej stronie ofertę sprzedaży Spyro Reignited Trilogy. Gra ma trafić do sprzedaży 21 września tego roku. Szkoda że premiera opóźnia się kilkanaście dni w stosunku do 20 rocznicy premiery pierwszej odsłony serii, która przypada na 9 września. Remaster Spyro został wyceniony na niecałe 736 dolarów… meksykańskich (peso) czyli około 160 złotych. Podobną cenę miał Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w dniu premiery.

Co ciekawe za produkcję remastera nie odpowiada Vicarious Visions. Niestety wcześniejsze plotki się nie potwierdziły w tym temacie, a szkoda bo odświeżenie Crasha wyszło im bardzo dobrze. Zgodnie z informacją na stronie Amazonu, Spyro Reignited Trilogy popełni ekipa Toys for Bob. Wprawdzie studio to nie ma w dorobku większych tytułów, ale wypada dać im szansę i mieć nadzieję, że Activision wiedziało co robi powierzając im przygody smoczego bohatera.

Zobacz również: Kolejne fakty zwiastują Spyro Trilogy: Remastered

spyro reignited trilogy amazon mx

Źródło: Eurogamer.net / Ilustracja wprowadzenia: Activision

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?