Kolejne fakty zwiastują Spyro Trilogy: Remastered

Sieć pełna jest teorii spiskowych na temat powrotu Spyro. O wielu z nich już Was informowaliśmy. Dziś postaramy się podsumować wszystkie fakty i … dorzucić jeden nowy.

Jeśli zastanowimy się nad odpowiednią chwilą na wielki powrót Spyro, to ta właśnie nadchodzi. Na 9 września przypada 20 rocznica premiery pierwszej odsłony gry. Tak okrągła rocznica wydaje się idealna okazją do zaprezentowania wyczekiwanego remastera.

Informowaliśmy Was już także o planach wydawniczych Acivision na ten rok. Studio po olbrzym sukcesie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy miało w planach wydanie wspomnianego remastera na inne platformy oraz … zapowiadało wypuszczenie w tym roku jeszcze jednej wielkiej produkcji ze znanej serii.

Kolejną cegiełką wskazującą powrót Spyro była plotka, w myśl której studio Vicarious Visions (mające na swoim koncie między innymi właśnie wspomniany remaster trylogii Crasha), pracuje nad przywróceniem do życia kultowej produkcji z przesympatycznym Spyro. Pocieszny smok, którego pamiętamy jeszcze z poczciwego “szaraka”, ma powrócić jeszcze w tym roku. Wszystko wskazuje, że będzie t powrót z przytupem, bo klasyk ma podzielić los Crasha i powrócić jako trylogia.

Najświeższym faktem jest prezent, jaki przed świętami trafił do redakcji IGN. Serwis IGN otrzymał fioletowe jajko z wiadomością zapowiadającą, że wkrótce coś się wykluje. Nadawcą przesyłki był Falcon McBob. Jeśli zastanawiacie się nad tym, kim jest tajemniczy nadawca, to z podpowiedź znajdziecie na Twitterze. Szukając Falcona McBoba znajdziecie konto @SpyroTheDragon

Zobacz również: Spyro Trilogy: Remastered jeszcze w tym roku

https://youtu.be/YQ4lG7qUUuY

Sumując wszystkie powyższe informacje, praktycznie możemy być pewni nadejścia wyczekiwanego Spyro Trilogy: Remastered. Pytanie tylko kiedy…

Źródło: YouTube (IGN News) / Ilustracja wprowadzenia: IGN

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?