God of War gotowe na premierę!

Twórcy najnowszej części God of War na oficjalnym blogu PlayStation podali informację o zakończeniu prac nad tytułem. Gra zadebiutuje na rynku juz 20 kwietnia.

Jak pisze główny projektant gry – Cory Barlog, moment gdy gra zyskuje “złoty” status jest jednym z najważniejszych kamieni milowych w jej produkcji. Cały zespół jest szczęśliwy, że tytuł udało się ukończyć na miesiąc przed wyczekiwaną przez wielu premierą.

Zrzut ekranu 2018 03 27 o 00.03.18

Zobacz również: O poziomach trudności w God of War słów kilka

Proces tworzenia najnowszych przygód Kratosa, określa jako wyczerpujący ale satysfakcjonujący, pełen śmiechu i radości, a także płaczu i lęku. Informacja o ukończeniu gry, powinna ucieszyć wszystkich graczy z niecierpliwością wyczekujących na premirę, możemy być spokojni o to, że gra zostanie na czas dostarczona na sklepowe półki.

Jeśli tak samo jak członkowie redakcji, nie możecie się doczekać, aby ponownie wcielić się w spartańskiego boga wojny, zachęcamy do artykułu z pokazu przedpremierowego gry, na którym był nasz wysłannik i napisał dla Was swoje odczucia po prawie 3 godzinach grania

https://www.youtube.com/watch?v=l_RpwPcfhB8

Zobacz również: Graliśmy już w nowy God of War! Wrażenia z rozgrywki i wywiad z twórcą gry!

Źródło: blog.us.playstation.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe PlayStation 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?