H1Z1 opuściło wczesny dostęp na Steamie! Zapowiedziano nowy tryb gry

Czekaliśmy trzy lata i oto jest – sieciowy FPS H1Z1 nareszcie opuścił early access na Steamie! Dostępny wyłącznie na PC tytuł po wielu wzlotach i upadkach zaliczył niewątpliwy sukces. Z tej okazji twórcy oferują nowy tryb rozgrywki – Auto Royale.

Gracze drużynowo będą mogli się skupić na anihilacji hord nieustępliwych zombie w postapokaliptycznym świecie z pozycji… kierowcy niszczycielskich samochodów.  Wprawdzie nie dane będzie nam rozjeżdżanie żywych trupów zza kierownicy takich cudów jak Passat czy Golf TDI, ale mimo to tryb Auto Royale wydaje się bardzo interesującą propozycją dla graczy lubujących się w klimatach apokalipsy zombie.

Zobacz również: CD Projekt RED wchodzi do indeksu WIG20

https://www.youtube.com/watch?v=_1SSMKlpgL8

Tytuł przez wszystkie lata swojego rozwoju napotykał problemy – wpierw kontrowersje w kwestii mikropłatności, następnie podział na dwie gry (Just Survive będący bardziej post-apo survivalem i King of the Kill, czyli battle royale). Warto wspomnieć, że chociaż “moduł” King of the Kill odfrunął dzielnie z ciepłego gniazdka early accessu, to Just Survive nadal tkwi we wczesnym dostępie. Wielu uważa, że na ratowanie H1Z1 jest o wiele za późno, a projekt umrze w końcu śmiercią naturalną.  Nie bez znaczenia jest tu jednak zobowiązanie twórców, którzy oświadczyli, że nadal będą wspierać produkcję i usuwać z niej błędy przy jednoczesnym usprawnianiu rozgrywki i czynieniu jej jeszcze bardziej wciągającą.

Źródło: polygon.com; Ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Redaktor

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?