Frantics z nowym fragmentem rozgrywki!

Pewnie niektórzy z was kojarzą nową usługę na PlayStation 4 o nazwie PlayLink. Dzięki temu oprogramowaniu można zamienić kontrole na smartfon i za jego pomocą obsługiwać wybrane gry. Już za chwilę premierę będzie miała gra Frantics, która dołącza do grona produkcji obsługujących PlayLink. W poniższym materiale możecie zobaczyć, w jaki sposób wygląda fragment rozgrywki.

https://youtu.be/y8g5ArN5LgQ

Zobacz również: PlayStation Plus na marzec – najlepsza oferta w historii usługi!

Wkrocz do zwariowanego świata, w którym wszystko jest możliwe! Frantics to 15 szalonych minigier dla maksymalnie czterech graczy, którzy rywalizują ze sobą w przeróżnych konkurencjach – od napakowanych akcją bijatyk na arenie po klasyczną strategię turową.

Celem tej gry z kolekcji PlayLink, dostępnej tylko na PS4, jest zdobycie więcej „koron” niż inni gracze. Odłóż kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 na bok – tutaj używa się tylko urządzenia mobilnego. Potrząsaj nim, przechylaj je, przejeżdżaj palcem po ekranie i pstrykaj zdjęcia, by zwyciężyć.

Strzeż się jednak… Sprytny manipulator Lis jest zawsze gotowy, żeby namieszać. Posiłkując się przekupstwem i przekazując tajne wiadomości oraz misje innym graczom za pomocą urządzenia mobilnego, możesz dokonywać sabotażu i wbijać nóż w plecy rywalom, kiedy tylko zechcesz. Sztuczki zmyślnego Lisa na bieżąco zmieniają sposób rozgrywki, więc miej się na baczności.

Premiera gry Frantics zaplanowana jest na 7 marca 2018 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Sony Computer Entertainment

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?