Spyro Trilogy: Remastered jeszcze w tym roku

Zaledwie parę dni temu informowaliśmy o planach wydawniczych Acivision na ten rok. Studio po olbrzym sukcesie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy miało w planach wydanie wspomnianego remastera na inne platformy oraz … zapowiadało wypuszczenie w tym roku jeszcze jednej wielkiej produkcji. Dziś już wiemy o jaki tytuł chodziło.

Dziś dotarła do nas informacja, w myśl której studio Vicarious Visions, mające na swoim koncie między innymi remaster trylogii Crasha, pracuje nad przywróceniem do życia kultowej produkcji z przesympatycznym Spyro. Pocieszny smok, którego pamiętamy jeszcze z poczciwego “szaraka”, ma powrócić jeszcze w tym roku. Wszystko wskazuje, że będzie t powrót z przytupem, bo klasyk ma podzielić los Crasha i powrócić jako trylogia. Oznacza to że w ramach Spyro Trilogy: Remastered otrzymamy trzy pierwsze części gry, czyli:

  • Spyro the Dragon
  • Spyro 2: Gateway to Glimmer
  • Spyro: Year of the Dragon

Zobacz również: The Evil Within 2 z trybem FPP

https://www.youtube.com/watch?v=Fq0r8-PvOmc

Z odświeżonych smoczych przygód cieszyć się będą w pierwszej kolejności jedynie posiadacze PlayStation 4. Sony zadbało o czasową wyłączność dla tytułu. Posiadacze pozostałych platform będa musieli poczekać aż rok na rozpoczęcie przygody ze Spyro.

Jeszcze nie wiemy dokładnie kiedy możemy spodziewać się pemiery remastera. Warto jednak wspomnieć, że na 9 września przypada 20 rocznica premiery pierwszej odsłony gry. Tak okrągła rocznica wydaje się idealna okazją do zaprezentowania wyczekiwanego remastera.

Pierwszych oficjalnych informacji mamy spodziewać się już w marcu. Gracze muszą uzbroić się w odrobinę cierpliwości i mocno trzymać kciuki.

Źródło: kotaku.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?