198X
198X

198X – zwiastun oraz data premiery niecodziennej gry zręcznościowej!

Firma Hi-Bit Studios ogłosiła niedawno datę premiery gry zatytułowanej 198X. Produkcja to najwyższej klasy zręcznościówka utrzymana w klimacie dojrzałego dramatu. Pozycja zadebiutuje zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i konsolach PS4, Nintendo Switch oraz Xbox One. Najpierw pojawi się na dwóch pierwszych, rzeczonych powyżej maszynach, mianowicie 20 czerwca 2019 roku. Następnie doczeka się przeniesienia na Nintendo Switcha i Xbox One’a, lecz obecnie jeszcze nie określono daty premiery tych wersji. Poniżej poza tym znajdźcie też nowy zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami dzieła. Serdecznie zapraszam do oglądania!

198X to wspaniała gra zręcznościowa, cechująca się dojrzałą historią opowiedzianą przez liczne tytuły, gatunki, uniwersa i postacie. Doświadcz emocji towarzyszącym strzelankom, wyścigówkom, bijatykom i pozycjom fabularnym połączonych ze wzruszają narracją. To list miłosny zaadresowany do zwolenników złotego wieku gier zręcznościowych.

Zobacz również: Tokyo Ghoul S – zapowiedź kontynuacji aktorskiej wersji kultowej mangi!

Akcja omawianej produkcji została osadzona na przedmieściach, tuż za centrum, gdzieś w latach osiemdziesiątych XX wieku. Fabuła skupia się na poczynaniach postaci o imieniu Kid. To nastolatek znajdujący się na progu dorosłości. Właściwa zabawa zaczyna się od odkrycia przez Kida miejscowego lokalu z automatami, gdzie bohater znajduje nowe światy i sens w grach wideo. Za każdy razem, gdy nastolatek odwiedza, dopiero co poznaną miejscówkę, i rusza do akcji z kolejnym tytułem, to rośnie w siłę… Niestety zaciera się też mu linia pomiędzy rzeczywistością, a zwyczajną zabawą.

198X to nie tylko rozprawka o grach zręcznościowych. Produkcja jest też na nich w całości oparta. Znajdziecie tutaj pięć pozycji. Począwszy od bijatyki, poprzez typową strzelankę, grę fabularną i tytuł traktujący o ninjach, a skończywszy na wyścigówce. Wszystkie zbudowane są z wielu rozmaitych poziomów. Zainteresowani?

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia – Hi-Bit Studios 

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?