The Divison – Nadchodzi spora aktualizacja oraz darmowy weekend!

The Division to tytuł, który miał rozbrzmieć dużym echem na rynku gier wideo. Dużo wskazywało na to, że tak się właśnie stanie, gdyż gra zapowiadała się naprawdę ciekawie, jednak czas zweryfikował dzieło Ubisoftu i szybko ukrył ich produkcję w odmętach zapomnienia. Co jakiś czas francuski producent przypomina o swojej produkcji różnymi aktualizacjami i modyfikacjami, które mają poprawiać rozgrywkę. Wszystko wskazuje na to, że Ubi jeszcze się nie poddaje, gdyż zapowiada największego dotychczasowego patcha oznaczonego numerem 1.8.

Aktualizacja ma być największą ze wszystkich, jakie do tej pory oferował nam Ubisoft, zatem cóż takiego ona oferuje? Główną nowością jest nowy obszar West Side Pier, w którym znajdziemy zupełnie nową bazę operacyjną dostępną dla wszystkich agentów. Z nowym terenem wiążą się kolejne smaczki, a mianowicie zupełnie nowe tryby: Odporność oraz Potyczka. Pierwszy z nich stanowi obronę przed nacierającymi falami wrogów, natomiast drugi jest zwyczajnym deathmatchem PvP. Wszystkie nowinki wprowadzone w ramach aktualizacji 1.8. zostały okraszone ciekawym zwiastunem, który możecie zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=44&v=NfgYoaBPPdQ

Zobacz również: Premierowy zwiastun Destiny 2: Klątwa Ozyrysa!

To jednak nie koniec. Ubisoft ogłasza darmowy weekend na wszystkich platformach w następujących dniach: PC: od 7 do 10 grudnia, Xbox One: od 7 do 11 grudnia, PlayStation 4: od 7 do 11 grudnia.

Nadchodząca aktualizacja oraz darmowy weekend stanowią świetną okazję do przetestowania zapomnianego już lekko The Division.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?