Nowy zwiastun dodatku do Horizon: Zero Dawn – The Frozen Wilds prezentuje piękne lokacje!

Prezentujemy nową zapowiedź dodatku do gry Horizon: Zero Dawn o tytule The Frozen Wilds. Poniższy materiał przedstawia nowe, piękne lokacje, które przyjdzie nam zwiedzić w DLC. Oficjalna, światowa premiera odbędzie się 7 listopada.

https://www.youtube.com/watch?v=wPRYnxr18BM

Opis dodatku: Poza północnym pasmem górskim, na ziemiach granicznych plemienia Banuków, przetrwają tylko najwytrwalsi. Teraz te mroźne pustkowia kryją nowe zagrożenie, a dla Aloy – nową tajemnicę, którą bardzo chce rozwikłać.

Tytuł został wyceniony na 84 zł, jednak, posiadając subskrybcje PlayStation Plus, będzie można skorzystać z rabatu i zakupić DLC w cenie 75,60 zł. Dodatkowo, kupując gre w przedpremierze, otrzymamy specjalny awatar, niedostępny dla graczy posiadających standardową wersję.

Źródło: YouTube | Ilustracja główna: Guerrilla Games

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?