Śródziemie: Cień Wojny: Denuvo złamane w jeden dzień!

Śródziemie: Cień Wojny miało swoją premierę dosłownie dwa dni temu. Nie jest nowością, że gry są crackowane. Systemu Denuvo, który miał pomóc producentom w zabezpieczaniu ich produktów znów zawiódł .

Zobacz także: Zwiastun dodatków do Assassin’s Creed Origins! Gracze zgłębią egipską mitologię i zawalczą z Rzymianami!

mesw dragon 820x490

Hakerom złamanie zabezpieczenia zajęło dzień. Kiedy ten system był jeszcze nowością złamanie go w przypadku pierwszej gry zajęło miesiąc. 

W zeszłym roku zauważyć można było, że większość producentów gier zastanawiało się jedynie nad tytułami na komputery osobiste, ponieważ DRM odnosiło sukcesy, chociaż istniało podejrzenie, że piractwo i sprzedaż gier są ze sobą powiązane. Nawet raport Komisji Europejskiej dotyczący w szczególności tego zagadnienia nie był w stanie jednoznacznie wskazać na istnienie takiego powiązania. Wydawcy i producenci chcą wrócić do korzystania z systemu DRM, ale z faktu zaistniałej sytuacji będą musieli oni rozejrzeć się za innym rozwiązaniem. 

Źródło: www.pcgamer.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?